ЧИ МОЖЕ ЗАСНОВНИК ВИКОНУВАТИ ФУНКЦІЇ КЕРІВНИКА В ЧАСТИНІ СКЛАДАННЯ ТА ПІДПИСУ ЗВІТНОСТІ?

Засновник, який є керівником юрособи відповідно до установчих документів та про якого як про керівника юрособи внесені відомості до ЄДР, може підписувати податкову декларацію.

Детальніше:
Власник здійснює свої права щодо управління підприємством безпосередньо або через уповноважені ним органи відповідно до статуту підприємства чи інших установчих документів.
Для керівництва господарською діяльністю підприємства власник (власники) безпосередньо або через уповноважені органи призначає керівника підприємства, який є підзвітним власнику, його уповноваженому органу чи наглядовій раді.

Закон говорить наступне:
Відповідно до Закону України від 15.05.2003 р. №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», відомості про керівника юридичної особи, а також про інших осіб, які можуть вчиняти дії від імені юридичної особи, включаються до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр) та передаються до інформаційних систем ДПС у порядку інформаційної взаємодії.

Задавайте свої питання в коментарях чи в приватні повідомлення, ми обов’язково оберемо найактуальніші та дамо відповіді:

Запис на консультації за тел.: + 380 66 800 25 57;
Viber: + 380 96 099 13 26
Юридичний відділ: +380 67 000 18 87

КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ “УСПІХ” © 2015